Polski English Deutsch
MójZNACZEK
Filatelistyka / numizmatyka
ABONAMENT
Inne
Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie sklepu internetowego Poczty Polskiej S. A.
W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki pocztowe, koperty pierwszego dnia obiegu (FDC), całostki oraz inne walory filatelistyczne, wydane przez Pocztę Polską.
Ponadto oferujemy klasery, wydawnictwa kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne filatelistom oraz kolekcjonerom zajmującym się numizmatyką. Nasza oferta jest systematycznie uzupełniana o pojawiające się nowe walory i towary filatelistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.Szanowni klienci


Biuro Filatelistyki informuje, że decyzją dyrektora Biura Filatelistyki wszystkim abonentom, którzy wykupili lub wykupią roczny abonament filatelistyczny niestemplowany (grupa A) lub stemplowany (grupa E) za 2016 rok przysługuje prawo wykupu dwóch bloków wydania specjalnego Boże Narodzenie. Wykupienie dodatkowych bloków jest dobrowolne i powinno nastąpić do 30 września 2017 roku. Klient ma prawo odmówić wykupienia jednego lub obu bloków wydania specjalnego.
Abonenci sklepu internetowego mogą zgłaszać chęć nabycia dodatkowego bloku drogą mailową na adres: filatelistyka@poczta-polska.pl .
Przypominamy, że koszty dostawy na terenie Polski, w przypadku zakupów poniżej kwoty 50,00 zł, ponosi Zamawiający zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej S.A., obowiązującym za dany rodzaj przesyłki. Istnieje też możliwość dodania bloku do złożonego już zamówienia.

Blok Boże Narodzenie nie będzie dostępny w wolnej sprzedaży.
Szanowni klienci


Biuro Filatelistyki informuje, że decyzją dyrektora Biura Filatelistyki wszyscy abonenci , którzy zamówią roczny abonament znaczków niestemplowanych (grupa A) lub stemplowanych (grupa E) na 2017 rok po jego wykupieniu , nabędą prawo do wykupu wydania specjalnego-bloku nieząbkowanego z emisji Korona Gór Polski. Wykupienie bloku nieząbkowanego jest dobrowolne i powinno nastąpić do 30 czerwca 2018 roku.

Wydany blok Korona Gór Polski nie będzie dostępny w wolnej sprzedaży.

Najnowsze emisje.50. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej


Dnia 12 sierpnia 2017 roku zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,60 zł, emisji "50. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Licheńskiej".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 51 mm, w nakładzie 120.000 sztuk. Arkusz zawiera 12 znaczków.
Z tej okazji zostanie również wydana koperta FDC.

Autor projektu: Karol Tabaka.


Znaczek
Znaczek

Arkusz
Arkusz

Koperta FDC
Koperta FDC


Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017


W dniu 10 sierpnia 2017 roku zostały wprowadzone do obiegu znaczki pocztowe o wartości 2,60 zł (każdy) emisji "Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017".
Znaczki wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 45x45 mm, w tym koło o średnicy 40 mm, w nakładzie 160.000 szt. każdego. Arkusz sprzedażny zawiera 8 szt. znaczków.

Z tej okazji zostały wydane dwie koperty FDC.

Autor projektu znaczka: Jarosław Ochendzan


Znaczki
Znaczki

Arkusik
Arkusik

Koperta FDC
Koperta FDC

Koperta FDC
Koperta FDC


Zlot Wielkich Żaglowców Szczecin 2017


W dniu 05 sierpnia 2017 roku został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji "Zlot Wielkich Żaglowców Szczecin 2017".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurą, wielkość znaczka 39 x 31,25 mm, w bloku w formacie 90 x 70 mm, w nakładzie 180 000 sztuk.
Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu: Jarosław Ochendzan


Blok
Blok

Koperta FDC
Koperta FDC


200-lecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim


W dniu 31 lipca 2017 zostały wprowadzone do obiegu znaczki pocztowe o wartości 2,60 zł (każdy) emisji "200-lecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim".

Znaczki wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 51 x 31,25 mm, format arkusza: 251 x 121 mm, w nakładzie 120.000 szt. każdego. Arkusz sprzedażny zawiera 9 szt. znaczków.

Z tej okazji zostały wydane trzy koperty FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka

Autorami zdjęć do znaczków emisji ,,200-lecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim" są: Zofia Raczkowska, Stuard Vesty, Lidia i Wiesław Pawłowscy oraz Sylwia Iłenda.


Arkusik
Arkusik

Koperta FDC
Koperta FDC

Koperta FDC
Koperta FDC

Koperta FDC
Koperta FDC


Flotylla Wiślana Polskiej Marynarki Wojennej


Dnia 31 lipca 2017 r. zostały wprowadzone do obiegu kartki pocztowe z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "Flotylla Wiślana Polskiej Marynarki Wojennej".

Kartki wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym,w nakładzie 12 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm..

Autor projektu kartki: A. GosikCałostka
Całostka

Datownik
Datownik


Drogi wodne w Polsce


Dnia 22 lipca 2017 r. zostały wprowadzone do obiegu kartki pocztowe z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "Drogi wodne w Polsce".

Kartki wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym,w nakładzie 10 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm.

Autor projektu kartki: R. Kostera


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik

Całostka
Całostka

Datownik
Datownik


Wkrótce.400-lecie Charyzmatu Wincentyńskiego


Dnia 24 sierpnia 2017 r. zostanie wprowadzona do obiegu kartka pocztowa z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "400-lecie Charyzmatu Wincentyńskiego".

Kartki wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym, w nakładzie 10 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm.

Autor projektu kartki: R .Kostera


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik
NOWOŚCI
Najczęściej kupowane