Polski English Deutsch
MójZNACZEK
Filatelistyka / numizmatyka
ABONAMENT
Inne
ZNACZEK PERSONALIZOWANY
Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie sklepu internetowego Poczty Polskiej S. A.
W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki pocztowe, koperty pierwszego dnia obiegu (FDC), całostki oraz inne walory filatelistyczne, wydane przez Pocztę Polską.
Ponadto oferujemy klasery, wydawnictwa kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne filatelistom oraz kolekcjonerom zajmującym się numizmatyką. Nasza oferta jest systematycznie uzupełniana o pojawiające się nowe walory i towary filatelistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.Najnowsze emisje.
Szanowni Klienci


Uprzejmie informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie walorami emisji Wiedźmin czas realizacji złożonych zamówień może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.
Wiedźmin


W dniu 16 września br. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji "Wiedźmin".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka: 31,25 x 39,5 mm, format bloku: 70 x 90 mm, w nakładzie 180 000 szt.
Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

autor projektu: CD Projekt S.A.


Blok
Blok

FDC
FDC


Beatyfikacja ks. Władysława Bukowińskiego


W dniu 11 września 2016 r. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji "Beatyfikacja ks. Władysława Bukowińskiego".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43,0 mm, w nakładzie 120.000 sztuk. Arkusz zawiera 4 znaczki.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

Koperta FDC
Koperta FDC


XXI Walny Zjazd Delegatów PZF w Iławie


W dniu 08 września został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,50 zł emisji "XXI Walny Zjazd Delegatów PZF w Iławie".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 39,5 x 31,25 mm, w nakładzie 216.000 sztuk w wersji perforowanej i 96.000 sztuk w wersji nieperforowanej. Arkusz zawiera 12 znaczków i 4 przywieszki.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka


Arkusik perforowany
Arkusik perforowany

Arkusik nieperforowany
Arkusik nieperforowany

FDC
FDC


Rok Cichociemnych


W dniu 01 września został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 3,70 zł emisji "Rok Cichociemnych".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 40,5 x 54 mm, w nakładzie 140.000 sztuk. Arkusz zawiera 35 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Ewa Szydłowska


Znaczek
Znaczek

FDC
FDC


Wkrótce.Matka Boża Nieustającej Pomocy - Ikona Miłości


W dniu 05 października 2016 r. zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 3,70 zł emisji "Matka Boża Nieustającej Pomocy - Ikona Miłości".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43,0 mm, w nakładzie 300.000 sztuk. Arkusz zawiera 9 znaczków.

Z tej okazji zostanie wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Ewa Szydłowska.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

FDC
FDC


200-lecie Towarzystwa Biblijnego w Polsce


W dniu 03 października 2016 r. zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,50 zł emisji "200-lecie Towarzystwa Biblijnego w Polsce".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43,0 mm, w nakładzie 300.000 sztuk. Arkusz zawiera 6 znaczków.

Z tej okazji zostanie wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

FDC
FDC


150. rocznica urodzin Matki Ewy z Miechowic


W dniu 30 września 2016 r. zostanie wprowadzona do obiegu kartka pocztowa z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "150. rocznica urodzin Matki Ewy z Miechowic".

Kartkę wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie kartki 148 x 105 mm, w nakładzie 10.000 sztuk.

Autor projektu kartki: Karol Tabaka.


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik
NOWOŚCI
Najczęściej kupowane