Polski English Deutsch
MójZNACZEK
Filatelistyka / numizmatyka
ABONAMENT
Inne
ZNACZEK PERSONALIZOWANY
Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie sklepu internetowego Poczty Polskiej S. A.
W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki pocztowe, koperty pierwszego dnia obiegu (FDC), całostki oraz inne walory filatelistyczne, wydane przez Pocztę Polską.
Ponadto oferujemy klasery, wydawnictwa kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne filatelistom oraz kolekcjonerom zajmującym się numizmatyką. Nasza oferta jest systematycznie uzupełniana o pojawiające się nowe walory i towary filatelistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.Najnowsze emisje.Utracone dzieła sztuki


W dniu 24 października zostały wprowadzone do obiegu trzy znaczki pocztowe o wartości 2,00 zł, emisji "Utracone dzieła sztuki".

Znaczki wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, w nakładzie 600.000 sztuk każdego.

Z tej okazji zostały również wydane trzy koperty FDC.

Autor projektu: Agata Tobolczyk


Znaczki
Znaczki

Arkusik
Arkusik

FDC
FDC

FDC
FDC

FDC
FDC


550. rocznica II pokoju toruńskiego


Dnia 19 października 2016 r. została wprowadzona do obiegu kartka pocztowa z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "550. rocznica II pokoju toruńskiego".
Obraz M. Jaroczyńskiego II Traktat toruński wykorzystany do stworzenia projektu kartki z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej "550. Rocznica II pokoju toruńskiego" pochodzi ze zbiorów Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

Kartkę wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie kartki 148 x 105 mm, w nakładzie 10.000 sztuk.

Autor projektu kartki: Agata Tobolczyk.


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik


Kwiaty i owoce


W dniu 20 października 2016 został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 0,15 zł emisji "Kwiaty i owoce".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową , na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 25,5 mm , w nakładzie milionowym. Arkusz zawiera 100 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu: Marzanna Dąbrowska


Znaczek
Znaczek

FDC
FDC


Matka Boża Nieustającej Pomocy - Ikona Miłości


W dniu 05 października 2016 r. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 3,70 zł emisji "Matka Boża Nieustającej Pomocy - Ikona Miłości".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43,0 mm, w nakładzie 300.000 sztuk. Arkusz zawiera 9 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Ewa Szydłowska.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

FDC
FDC


200-lecie Towarzystwa Biblijnego w Polsce


W dniu 03 października 2016 r. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,50 zł emisji "200-lecie Towarzystwa Biblijnego w Polsce".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 31,25 x 43,0 mm, w nakładzie 300.000 sztuk. Arkusz zawiera 6 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

FDC
FDC


Wkrótce.Ludzie kina i teatru


W dniu 31 października zostaną wprowadzone do obiegu trzy znaczki pocztowe o wartości 2,00 zł, 2,50 zł i 6,00 zł, emisji "Ludzie Kina i Teatru".

Znaczki wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, w nakładzie 380.000 sztuk każdej wartości (po 180 tys. sztuk w arkuszach 12 znaczkowych i po 200 tys. sztuk w arkusiku 3 znaczkowym)

Z tej okazji zostanie również wydana jedna koperta FDC.

Autor projektu: Marzanna Dąbrowska.


Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

Arkusz
Arkusz

Arkusz
Arkusz

Arkusz
Arkusz

FDC
FDC


Osiągnięcia nauki polskiej


W dniu 29 października 2016 zostanie wprowadzone do obiegu 6 znaczków pocztowych o wartości 2,50 zł każdy emisji "Osiągnięcia nauki polskiej".

Znaczki wydrukowano techniką rotograwiurą, na papierze fluorescencyjnym, w formacie znaczka 54 x 54 mm, w nakładzie 180.000 szt. każdego. Arkusz sprzedażny zawiera 6 różnych znaczków.

Z tej okazji zostaną wydane również 2 koperty FDC.

Autor projektu: Aleksandra Pietrzak.


Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

FDC
FDC

FDC
FDC

Arkusik
Arkusik
NOWOŚCI
Najczęściej kupowane